Muzyka i wszystko jasne ...

Najlepsze rodzaje muzyki twoim zdaniem to:

Hip hop, Rap
34
3%
Hip hop, Rap
34
3%
Elektroniczna, Techno
30
3%
Elektroniczna, Techno
30
3%
Rock
104
10%
Rock
104
10%
Metal
54
5%
Metal
54
5%
Reggae
32
3%
Reggae
32
3%
Muzyka poważna
43
4%
Muzyka poważna
43
4%
Jazz
28
3%
Jazz
28
3%
Pop
19
2%
Pop
19
2%
Blues
20
2%
Blues
20
2%
Country
2
0%
Country
2
0%
Japan Music
6
1%
Japan Music
6
1%
Muzyka filmowa
36
4%
Muzyka filmowa
36
4%
Ludowa
4
0%
Ludowa
4
0%
Soul
13
1%
Soul
13
1%
Alternatywna, Punk, Ska
48
5%
Alternatywna, Punk, Ska
48
5%
Inne
25
3%
Inne
25
3%
 
Liczba głosów: 996

Nithhogg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 28 sie 2004, o 12:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nithafjoll

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Nithhogg »

Co do muzyki filmowej - Słyszał kto może o takim kimś jak Enio Morricone ("The Good, The Bad And The Ugly","The Mission","Once Upon A Time In America","Once Upon A Time In The West","Frantic"). Jego utwory sa poprostu genialne i niebiańsko piekne. Uwielbiam go sobie czasem posłychać i odpoczywając tym samym od tych wszystkich łomotów których normalnie słycham.
Zielony
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 11 wrz 2004, o 14:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Zielony »

1. KORN
2. Metallica
3. Jam & Spoon
dalej to kwestia humoru.
Dave
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 656
Rejestracja: 14 lip 2004, o 14:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 16 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Dave »

Ja w sumie lubie wiekszosc odmian rocka z naciskiem na Punk Poza tym tak jak megus zagraniczny hh, dr.dre, mobb deep, nwa, ludacris, jay-z, Nas itp.
Wracajac do punka to Ramones, bad religion, the clash i stary offspring
astrall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 26 sie 2004, o 17:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: astrall »

Ojoj... Dobry pomysl zeby pogadac o muzyce, ale u mnie to trzeba bedzie sporo wymienic...
Przede wszystkim ROCK. To bardzo szerokie pojecie. Generalnie uwielbiam gitare, bo sam na niej gram. Tak wiec ostatnio odkrylem Satrianiego. Jak dotad dwie plyty: Not Of This Earh oraz Crystal Planet. Ta druga to nawet miejscami pod lekkie techno podchodzi. Poza tym Pink Floyd, Red Hot Chili Peppers, Tool, A Perfect Circle, T.Love, Kult, KNZ, Kazik. ONA czasami slucham,ale tylko ze wzgledu na swietna muzyke (glownie gitara G.Skawinskiego) , bo jesli chodzi o pania Chylinska to za nia nie przepadam. Dzem(!), Buena Vista Social Club, Dire Straits, Blind Guardian, Republika i Grzegorz Ciechowski w ogole.... ........wiecej grzechow nie pamietam.
sporo tego nawet jak widzicie. A w przeciwienstwie do tego co niektorzy pisali wczesniej, ja moge caly dzien sluchac nawet jednej plyty. Oczywiscie pod warunkiem ze jest nie byle jaka.
Mysle ze bez Muzyki swiat bylby bardziej nudny, suchy, bezemocjonalny. Muzyka to dla mnie najwazniejsza ze sztuk, poniewaz jest najbardziej abstrakcyjna. Przekazuje EMOCJE a nie konkretne tresci. Oczywiscie nie mowie o tekstach piosenek, tylko o muzyce jako takiej. Dlatego tez generalnie wole muzyke instrumentalna, albo taka, ktorej tekstu nie rozumiem. Taki maly paradoks. :)
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Zlodiej »

No ja tez moge anwet 1 utworku słuchać kilkanascie razy pod rząd pod warunkiem ze mi sie bardzo spodobał Wogole najlepiejby było gdyby ulubione utworki cały czas towarzyszyły kazdemu

Mi sie lepiej uczy, mysli i takie tam jak słucham muzyki niż w ciszy...
Nithhogg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 28 sie 2004, o 12:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nithafjoll

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Nithhogg »

Też lubię sobie czasem posłychać muzyki jak się uczę albo czytam książkę. Ale jak tylko zaczyna lecieć jakiś fajniejszy kawałek to zaraz przerywam i zaczynam chodzić tam i z powrotem po pokoju (takie małe moje dziwactwo , lepiej mi się wtedy myśli) i skupiam się tylko na tym utworze.
Skrzypu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 18 maja 2004, o 22:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 18 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Skrzypu »

Ja też jak każdy lubię sobie posłuchać muzyki i czasem słucham jednej płyty lub utworu przez cały czas
Megus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 7 lip 2004, o 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Paris

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Megus »

Nithhogg pisze: Ale jak tylko zaczyna lecieć jakiś fajniejszy kawałek to zaraz przerywam i zaczynam chodzić tam i z powrotem po pokoju (takie małe moje dziwactwo 8-) , lepiej mi się wtedy myśli) i skupiam się tylko na tym utworze.
hehe, rozumiem Cie - tez mi sie tak czasami zdarza :lol:. Szczegolnie gdy znam tekst piosenki.

A co do sluchania 1 piosenki w kolko - mi raz sie zdarzylo, ze przez kilka dni pod rzad wracalem ze szkoly i sluchalem po okolo godzine dziennie pod rzad jednej i tej samej piosenki. A wszystko przez "Bully" Eminem'a - slyszal ktos ?
Dave
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 656
Rejestracja: 14 lip 2004, o 14:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 16 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Dave »

Nie slyszalem ale musze przyznac ze ogolnie eminema nie lubie, w ogole biali raperzy pozostaja wtyle za czarnymi, no chyba ze beastie boys
Skrzypu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 18 maja 2004, o 22:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 18 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Skrzypu »

Ja nie mam swojego ulubionego rodzaju muzyki, słucham tego co mi wpadnie w ręce
Nithhogg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 28 sie 2004, o 12:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nithafjoll

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Nithhogg »

Ja tam lubię wogóle muzykę. Nawet jakiś pierdół w radiu czasem miło posłuchać . Choć mam oczywiście swoje preferencje: metal, rock, blues oraz wszystkie ich odmiany.
kej.ef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2004, o 19:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mathland
Podziękował: 2 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: kej.ef »

Ulubiony zespół KoRn (mam wszystkie płyty :P ).
Dreamtheater - jedyny i najlepszy w swoim rodzaju (nikt nie gra jak oni).
Z muzyki filmowej - Władac Pierscieni (wszystkie częsci) i ostatnio muzyka Alana Silvestri (do Van Helsing'a).
Hip Hopu nie trawie.
A słucham dość często :)
Dave
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 656
Rejestracja: 14 lip 2004, o 14:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 16 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Dave »

Zapomnialem dodac ale jeszcze bardzo lubie reggae! Bob marley oczywsicie, inner circle, blues busters itp. Ba, nawet mialem dready!
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Zlodiej »

My tak o tym gadamy kto co lubi i ze moznaby tego słuchać na okrąglo a czy ktoś sie z was zastanawiał dlaczego muzyka tak na nas działa ? Czy to nie dziwne ze złozenie paru dzwieków ma wielki wpływ na nas ?:]

A co do Eminema to tez go nie lubie ale tlyko 1 utwor mi sei podobał "Lose Youself" powod dla jakiego nie jestem za nim to taki ze on nie lubi polaków i zdaje mi sie ze kiedyś powiedział ze nie bedzie dla nas rapował czy jak to tam sie mowi
Skrzypu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 18 maja 2004, o 22:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 18 razy

Muzyka i wszystko jasne ...

Post autor: Skrzypu »

A podobno niektóre utwory pomagają się skupić nam w nauce.
ODPOWIEDZ