szukanie zaawansowane
 [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, o 23:19 
Gość Specjalny
Avatar użytkownika

Posty: 2685
Lokalizacja: Warszawa
Cytuj:
Już 19 stycznia, punktualnie w południe rozegrane zostaną eliminacje do Mistrzostw Polski w Łamigłówkach, tydzień później (26 stycznia) eliminacje do Mistrzostw Polski w Sudoku.

Ponieważ Mistrzostwa Świata w Sudoku oraz Mistrzostwa Świata w Łamigłówkach zostaną rozegrane w dalekich Chinach musimy nieco zmienić kalendarz rozgrywanych Mistrzostw Polski. Przyszli członkowie kadry będą potrzebowali więcej czasu niż zazwyczaj na załatwienie niezbędnych formalności, takich jak zakup biletu lotniczego czy otrzymanie chińskiej wizy.

Postanowiliśmy rozegrać eliminacje już w połowie stycznia, a finały 9 oraz 10 marca. Do udziału w finałach zaproszonych zostanie 40 najlepszych zawodników. Miło nam poinformować, że końcowa rywalizacja zostanie rozegrana w komfortowej sali konferencyjnej Pałacu Domaniowskiego, który znajduje się w miejscowości Konary, koło Radomia.

Cytuj:
Kilka uwag na temat przebiegu internetowych eliminacji:

1. Aby wziąć udział w eliminacjach należy posiadać konto na naszej stronie. Zachęcamy do wcześniejszego zarejestrowania się.

2. Plik z zadaniami konkursowymi zostanie umieszczony na podstronie "Eliminacje", co najmniej 12h przed rozpoczęciem eliminacji. Będzie on zabezpieczony hasłem, które to zostanie podane na stronie w chwili rozpoczęcia eliminacji. Dzięki temu unikniemy problemów z przeciążeniem strony na samym początku trwania zawodów.

3. Formularz odpowiedzi będzie można wysłać więcej niż raz. Do ostatecznego wyniku zawodnika będzie liczyła się ostatnia nadesłana wersja formularza.

4. Po przekroczeniu regulaminowych 90 minut system nie będzie już rejestrował nadsyłanych odpowiedzi.

Tradycyjnie, chcemy zwrócić uwagę na dokładne nanoszenie odpowiedz do formularza odpowiedzi. Tylko w 100% prawidłowa odpowiedź będzie podstawą do przyznania kompletu punktów za zadanie.

Link do strony:
http://sfinks.org.pl/
Góra
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


 Zobacz podobne tematy
 Tytuł tematu   Autor   Odpowiedzi 
 VI MP w Sudoku oraz XV MP w Łamigłówkach  Sylwek  2
 VIII edycja Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"  gogo_2  143
 XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej (2018/2019)  Hayran  2
 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sudoku  tororo  3
 IV Mistrzostwa Polski w Sudoku  lukasz_650  37
 
Atom [Regulamin Forum] [Instrukcja LaTeX-a] [Poradnik] [F.A.Q.] [Reklama] [Kontakt]
Copyright (C) Karpatka.pl