szukanie zaawansowane
 [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna Offline
PostNapisane: 12 sie 2017, o 15:13 
Użytkownik

Posty: 531
Lokalizacja: Radom
Oferuję profesjonalne przygotowanie dokumentów w systemie LaTeX oraz przygotowanie grafik w pakiecie TikZ.

Jako źródło przyjmuję tekst w dowolnym formacie, który dla pewności że się nie "rozjedzie" przy otwieraniu w innej wersji programu najlepiej "wydrukować" do PDF. Można też wskazać źródło "w sieci" lub podesłać zdjęcia z nakreślonymi odręcznie oczekiwaniami co do wyglądu dokumentu - w tym przypadku jedyny wymóg jest taki, by te materiały były rozczytywalne, bez armii grafologów (w razie wątpliwości będę dopytywał).

Tworzone przeze mnie dokumenty nie mają ograniczeń (chętnie przyjmę zlecenie na wykonanie czegoś, co inni określą jako nierealne w LaTeX'u). Jeśli LaTeX wraz z dodatkowymi pakietami czegoś nie umożliwia, to sięgam niskopoziomowo do TeX'a, a jeśli gdzieś nie wystarczy TikZ to piszę bezpośrednio w PGF. W takich przypadkach kod, cytując klasyka, będzie przypominał "bełkot szaleńca", ale to już musiałbym trafić na ekstremalnie spreparowane anty-LaTeX'owe oczekiwania. Osobiście nie jestem w stanie niczego takiego sobie wyobrazić, ale piszę tak na wszelki wypadek.

Zapewniam wysoką jakość, szybkie terminy realizacji i konkurencyjną cenę. Prowadzę darmowy serwis przez cały okres przydatności dokumentu, jeśli jednak będzie on wymagał wprowadzenie dużej liczby elementów wcześniej nieumówionych, to proponuję nowe zlecenie - powracający klient ma pierwszeństwo przed nowym.
Góra
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


 Zobacz podobne tematy
 Tytuł tematu   Autor   Odpowiedzi 
 [Oferuję] Rozwiązywanie zadań z matematyki i statystyki  PomocOnline  0
 [LaTeX]Kompleks małego(symbolu całki).  this  4
 [Latex] Nawiasowanie długich wyrażeń  zidan3  2
 Dowód w LaTeX  111sadysta  13
 LateX - centrowanie, zwijanie równania  aqlec  4
 
Atom [Regulamin Forum] [Instrukcja LaTeX-a] [Poradnik] [F.A.Q.] [Reklama] [Kontakt]
Copyright (C) Karpatka.pl