szukanie zaawansowane
 [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna Offline
PostNapisane: 3 kwi 2018, o 09:56 
Użytkownik

Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa
Podejmę się zajęć przygotowujących do Olimpiady Matematycznej i Olimpiady Matematycznej Juniorów, a także konkursu kuratoryjnego.

Korepetycji udzielam u siebie (Wilanów – 5min od pętli autobusowej, 12min autobusem od Metra Wilanowska do pętli). Istnieje możliwość przeprowadzenia korepetycji w dwuosobowej grupie.

O mnie:
1. Ukończyłem matematykę na Uniwersytecie Warszawskim, a wcześniej XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie (klasa z autorskim programem nauczania matematyki - MATEX).
2. Byłem wyróżnionym finalistą 55. Olimpiady Matematycznej.
3. Byłem członkiem Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej i Komisji Zadaniowej Olimpiady Matematycznej w latach 2005-2008 i 2009-2013.
4. Od ponad 10 lat współpracuję z Olimpiadą Matematyczną i Olimpiadą Matematyczną Juniorów (Gimnazjalistów) w zakresie sprawdzania prac, proponowania zadań, wykładów dla nauczycieli, a także co roku prowadzę zajęcia na Obozie Naukowym Olimpiady Matematycznej.
5. Od kilku lat dodatkowo prowadzę korepetycje indywidualne i zajęcia grupowe, a także zajęcia w ramach kółek matematycznych i zajęcia na różnych obozach matematycznych.
6. Jestem autorem ponad 60 zadań na Olimpiadę Matematyczną, Olimpiadę Matematyczną Gimnazjalistów i zawody międzynarodowe.
7. Jestem współautorem kilku broszur z obozów Olimpiady Matematycznej i Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, autorem wielu artykułów związanych z olimpiadami w czasopismach Delta i Kwadrat, a także autorem Zbioru zadań z geometrii przestrzennej.

Kontakt:

michal _kropka_ kieza _małpa_ gmail _kropka_ com
Uniwersytet Wrocławski Instytut Matematyczny - rekrutacja 2018
Góra
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


 Zobacz podobne tematy
 Tytuł tematu   Autor   Odpowiedzi 
 Korepetycji z matematyki udzielę, POZNAŃ i online  jarekdelta2  0
 Winogradow I. Elementy teorii liczb, PWN, Warszawa 1954  talaa91  1
 Informatyka - Warszawa  pongo19  3
 Nauczyciel matematyki - zadanie 4  tomek1172  19
 Elektrotechnika - Lublin vs. Warszawa  uzytkownik1997  1
 
Atom [Regulamin Forum] [Instrukcja LaTeX-a] [Poradnik] [F.A.Q.] [Reklama] [Kontakt]
Copyright (C) Karpatka.pl