szukanie zaawansowane
 [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Mężczyzna Offline
PostNapisane: 10 wrz 2018, o 03:12 
Użytkownik

Posty: 591
Lokalizacja: Radom
Oferuję profesjonalne przygotowanie dokumentów w systemie \LaTeX oraz przygotowanie grafik w pakiecie TikZ. Może to być zarówno pojedyncza strona, jak i kilkusetstronicowa książka dowolnego typu w wersji finalnej do druku.

Jako źródło przyjmuję tekst w dowolnym formacie, który dla pewności że się nie „rozjedzie” przy otwieraniu w innej wersji programu najlepiej „wydrukować” do PDF. Można też wskazać źródło „w sieci” lub podesłać zdjęcia z nakreślonymi odręcznie oczekiwaniami co do wyglądu dokumentu – w tym przypadku jedyny wymóg jest taki, by te materiały były rozczytywalne, bez armii grafologów (w razie wątpliwości będę dopytywał).

Tworzone przeze mnie dokumenty nie mają ograniczeń (chętnie przyjmę zlecenie na wykonanie czegoś, co inni określą jako nierealne w {\LaTeX\text{-u}). Jeśli \LaTeX wraz z dodatkowymi pakietami czegoś nie umożliwia, to sięgam niskopoziomowo do \TeX-a, a jeśli gdzieś nie wystarczy TikZ to piszę bezpośrednio w PGF. W takich przypadkach kod, cytując klasyka, będzie przypominał „bełkot szaleńca”, ale to już musiałbym trafić na ekstremalnie spreparowane anty-\LaTeX-owe oczekiwania. Osobiście nie jestem w stanie niczego takiego sobie wyobrazić, ale piszę tak na wszelki wypadek.

Zapewniam wysoką jakość, szybkie terminy realizacji i konkurencyjną cenę. Prowadzę darmowy serwis przez cały okres przydatności dokumentu, jeśli jednak będzie on wymagał wprowadzenie dużej liczby elementów wcześniej nieumówionych, to proponuję nowe zlecenie.
Góra
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


 Zobacz podobne tematy
 Tytuł tematu   Autor   Odpowiedzi 
 [Latex] Wyłączanie się LED-a.  monisha  0
 [LaTeX] Wielowierszowy nagłówek  piotr5  12
 [LaTeX] Zła numeracja obrazków i tabel w jednym z rozdziałów  corleonka  1
 Obliczyć pracę i sprawność dla silnika  malutka2015  1
 Marginesy w Latex-u do druku dwustronnego  mblondi  7
 
Atom [Regulamin Forum] [Instrukcja LaTeX-a] [Poradnik] [F.A.Q.] [Reklama] [Kontakt]
Copyright (C) Karpatka.pl