szukanie zaawansowane
Język:
Matematyka.pl - Rejestracja

Rejestrując się na „matematyka.pl” akceptujesz regulamin i zgadzasz się na poniższe warunki.. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „matematyka.pl”. „matematyka.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „matematyka.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „matematyka.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „matematyka.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych. Administratorzy mają dostęp do całej treści forum, również wiadomości prywatnych wysyłanych przez użytkowników. 
Atom [Regulamin Forum] [Instrukcja LaTeX-a] [Poradnik] [F.A.Q.] [Reklama] [Kontakt]
Copyright (C) ParaRent.com